Roundflash is available all over the world with worldwide shipping! Choose your language: english | polski

RoundFlash™ Dish

Ten dufuzor zmienia lampę błyskową w miękkie "słoneczko" , "beauty dish", podobne do studyjnego z założonym materialowym rozpraszaczem. RoundFlash™ Dish to świetne narzędzie do fotografii portretowej i martwej natury. Jego kompaktowa budowa pozwala oświetlać kierunkowym, miękkim, okrągłym błyskiem. Swiatło z mocnej lampy błyskowej odbija się wewnątrz lustrzanej konstrukcji i wydobywa jako równomierny, miękki pierścień.

Rozłożenie i zapięcie RoundFlash™ Dish'a na lampie zajmuje dosłownie kilka sekund. Montuje się go regulowanym paskiem z rzepem bezpośrednio na lampie błyskowej bez potrzeby używania jakichkolwiek elementów dodatkowych jak pośrednie rzepy, profile, śruby itp. Po prostu RoundFlash™ Dish i lampa. Jego wyjątkowo lekka konstrukcja (waży mniej niż 6 akumulatorków AA!!!) i miękkie mocowanie eliminuje wszelkie ryzyko porysowania czy zniszczenia lampy błyskowej. Do lepszego rozproszenia światła zaleca się używać panelu szerokokątnego (np. wbudowanego w lampie). Używając RoundFlash™ Dish wciąż można korzystać z filtrów na lampie błyskowej.

  • Średnica 45cm Głębokość 22cm (z paskiem)
  • Waga 155g Waga z pokrowcem 181g
  • Wymiary w pokrowcu 18cm x 16cm
  • Obwód lampy błyskowej 21,5cm ~ 26cm
  • Wydajność ~ F/22,7 ( Nikon SB910 , z odległości 1m, ISO 400 )

Przesyłka Gratis

Nasze dyfuzory RoundFlash™ wysyłamy na terenie Polski bezpłatnie listem poleconym priorytetowym.


Czas Dostawy

RoundFlash™ jest wysyłany zwykle w ciągu 48 godzin od zamówienia (tylko w dni powszednie). Otrzymacie Państwo mejla potwierdzającego wraz z numerem przesyłki umożliwiającym jej śledzenie na stronach Poczty Polskiej.


Zawartość Przesyłki i Fartura Vat

Przesyłka RoundFlash™ zabezpieczona jest kopertą bąbelkową i zawiera dyfuzor w pokrowcu z dołączoną krótką instrukcją w języku angielskim. Faktura Vat przesyłana jest w postaci PDF pocztą elektroniczną. W przypadku zakupów firmowych proszę o przesłanie pełnych danych firmowych potrzebnych do wystawienia FV.


Satysfakcja albo zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteście Państwo usatysfakcjonowani otrzymanym towarem prosimy o mejlowe zgłoszenie tego faktu i odesłanie go w stanie nieużywanym w terminie do 30 dni od zakupu. Pełna kwota zakupu zostanie zwrócona przez system PayPal.


Gwarancja

Dyfuzory RoundFlash™ są objęte pełną roczną gwarancją producenta.


  • Więcej o nas:

Zdjęcia grupy RoundFlash™ na Flickriver

Sprawdź co daje praca z RoundFlash™!