Roundflash is available all over the world with worldwide shipping! Choose your language: english | polski

RoundFlash™ Ring

Ten adapter zmienia światło systemowej lampy błyskowej zamontowanej w saneczkach aparatu na sporej wielkości światło pierścieniowe. RoundFlash™ Ring został zaprojektowany by dawać efekt światła pierścieniowego najlepszy z możliwych. Jego spore rozmiary pozwalają oświetlać równomiernym, miękkim, okrągłym błyskiem. Daje wyraziste, bezcieniowe oświetlenie, niespotykane w innych rozwiązaniach. Swiatło z mocnej lampy błyskowej odbija się wewnątrz lustrzanej konstrukcji i wydobywa jako bardzo równomierny, miękki pierścień.

Po rozłożeniu RoundFlash™ Ring'a poprzez otwarcie magnetycznych usztywnień, zamontowanie go na aparacie z lampą zajmuje dosłownie kilka sekund. W trakcie fotografowania obie ręce pozostają wolne, by móc obsługiwać aparat i obiektyw. Jego wyjątkowo lekka konstrukcja i miękkie mocowanie eliminuje wszelkie ryzyko porysowania czy zniszczenia pozostałego sprzętu. Używając RoundFlash™ Ring wciąż można korzystać z filtrów na lampie błyskowej oraz systemu TTL.

  • Średnica 45cm Grubość 16cm
  • Waga 313g Waga z pokrowcem 343g
  • Wymiary w pokrowcu 20cm x 16cm
  • Max dystans pomiędzy osią obiektywu a górną krawędzią lampy 22cm
  • Otwór na lampę błyskową 8cm x 8cm
  • Max średnica obiektywu 10cm
  • Wydajność ~ F/22 ( Nikon SB910 , z odległości 1m, ISO 400 )

Przesyłka Gratis

Nasze dyfuzory RoundFlash™ wysyłamy na terenie Polski bezpłatnie listem poleconym priorytetowym. 


Czas Dostawy

RoundFlash™ jest wysyłany zwykle w ciągu 48 godzin od zamówienia (tylko w dni powszednie). Otrzymacie Państwo mejla potwierdzającego wraz z numerem przesyłki umożliwiającym jej śledzenie na stronach Poczty Polskiej.


Zawartość Przesyłki i Fartura Vat

Przesyłka RoundFlash™ zabezpieczona jest kopertą bąbelkową i zawiera dyfuzor w pokrowcu z dołączoną krótką instrukcją w języku angielskim. Faktura Vat przesyłana jest w postaci PDF pocztą elektroniczną. W przypadku zakupów firmowych proszę o przesłanie pełnych danych firmowych potrzebnych do wystawienia FV.


Satysfakcja albo zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteście Państwo usatysfakcjonowani otrzymanym towarem prosimy o mejlowe zgłoszenie tego faktu i odesłanie go w stanie nieużywanym w terminie do 30 dni od zakupu. Pełna kwota zakupu zostanie zwrócona przez system PayPal.


Gwarancja

Dyfuzory RoundFlash™ są objęte pełną roczną gwarancją producenta.


  • Więcej o nas:

Zdjęcia grupy RoundFlash™ na Flickriver

Sprawdź co daje praca z RoundFlash™!