Roundflash is available all over the world with worldwide shipping! Choose your language: english | polski
Home > Produkty > RoundFlash™ Strip Light
RoundFlash™ Strip Light

RoundFlash™ Strip Light

RoundFlash™ Strip Light to przenośny, składany dyfuzor, który w kilka sekund zmieni systemową lampę błyskową w sporego Strip'a.

Pas o długości 90 cm równomiernie rozproszonego​,​ ​​miękkiego​ ​​światła w połączeniu z odpinanym ​gridem jest świetnym narzędziem ​w​ fotografii portretowej, mody, glamour jak i w ​fotografii produktowej i wnętrz. ​​RoundFlash™ Strip Light ​umożliwia kierunkowe oświetlenie​ konturowe, kontrę ​oraz uzyskanie innych efekt​ów​ ​stosowanych​ w​ ​fotografii​ błyskowej​. ​Para ​​RoundFlash™​ Strip'ów​ ł​a​two łączy się ze sobą dając prawie dwumetrowej długości ​pas światła. RoundFlash™ Strip Light​ jest zaprojektowany do pracy w pionie ale może być ustawiony w innej płaszczyźnie ​po rozpięciu go np. na ​boomie. ​Dufuzor jest bardzo lekki (240g z ​gridem i torebk​ą​)​ i ​​mały po złożeniu​ co​ zapewnia wysokiej klasy światło w dowolnym miejscu bez konieczności stosowania dodatkowych ​źródeł zasilania.

  • ​​Długość ​95cm \ ​37,5" Głębokść 16cm ​\ ​6,3"
  • Waga 1​70g \ ​6oz Waga z torebką i grid​​em 240 g \ ​8,5oz
  • Wymiary w pokrowcu 20cm x 1​8cm \ ​8" x ​7"
  • Obwód lampy błyskowej 2​0cm ~ 26cm​ \​ 8" - 10"

Przesyłka Gratis

Nasze dyfuzory RoundFlash™ wysyłamy na terenie Polski bezpłatnie listem poleconym priorytetowym. 


Czas Dostawy

RoundFlash™ jest wysyłany zwykle w ciągu 48 godzin od zamówienia (tylko w dni powszednie). Otrzymacie Państwo mejla potwierdzającego wraz z numerem przesyłki umożliwiającym jej śledzenie na stronach Poczty Polskiej.


Zawartość Przesyłki i Fartura Vat

Przesyłka RoundFlash™ zabezpieczona jest kopertą bąbelkową i zawiera dyfuzor w pokrowcu z dołączoną krótką instrukcją w języku angielskim. Faktura Vat przesyłana jest w postaci PDF pocztą elektroniczną. W przypadku zakupów firmowych proszę o przesłanie pełnych danych firmowych potrzebnych do wystawienia FV.


Satysfakcja albo zwrot pieniędzy

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteście Państwo usatysfakcjonowani otrzymanym towarem prosimy o mejlowe zgłoszenie tego faktu i odesłanie go w stanie nieużywanym w terminie do 30 dni od zakupu. Pełna kwota zakupu zostanie zwrócona przez system PayPal.


Gwarancja

Dyfuzory RoundFlash™ są objęte pełną roczną gwarancją producenta.


  • Więcej o nas:

Zdjęcia grupy RoundFlash™ na Flickriver

Sprawdź co daje praca z RoundFlash™!